Безпосередній продаж майна від 05.12.2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ПРОДАЖУ МАЙНА ПАТ БАНК «ТРАСТ»

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПУБЛIЧНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА БАНК «ТРАСТ»  (далі – Уповноважена особа ФГВФО), керуючись статтею 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та «Положенням щодо організації продажу активів (майна) банків, що ліквідуються», затвердженого Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 24 березня 2016 року № 388, Комітетом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань консолідації та продажу активів від 06 грудня 2017 року № 617 «Про затвердження умов продажу активів ПАТ БАНК «ТРАСТ» оголошує про реалізацію майна (активів) ПАТ БАНК «ТРАСТ», оціночна вартість якого, за кожним окремим активом на день продажу, не перевищує 10 мінімальних заробітних плат шляхом безпосереднього його продажу юридичним та фізичним особам.

Безпосередній продаж майна ПАТ БАНК «ТРАСТ» починається з 05.12.2018 року зі зниженням початкової ціни продажу на 60%.

Уповноважена особа  ФГВФО здійснює продаж майна безпосередньо юридичним та фізичним особам комплектами майна, що містять декілька об'єктів продажу, а також окремими одиницями.

Перелік майна ПАТ БАНК «ТРАСТ» наведений у таблиці та включає:

1. Меблі;

2. Банківське обладнання;

3. Комп’ютери,периферійні пристрої, телекомунікаційне обладнання;

4. Інші ОЗ;

5. Сейфи;

6. Бланки.

Майно підлягає огляду потенційними покупцями з метою ознайомлення з його станом та комплектністю за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 11, попередньо зателефонувавши до Банку за телефонами (044) 290-27-82 та призначивши зустріч з відповідальним працівником з 09.00 до 16.00 години у робочі дні (обідня перерва з 13.00-14.00).

 

_newpage _newpage
_newpage _newpage _newpage _newpage