Новини

19.12.2014
Банк «ТРАСТ» запрошує клієнтів оцінити якість обслуговування

Одним із стратегічних завдань Банку на 2015 рік є залучення нових та існуючих клієнтів до процесу покращення якості обслуговування.

12.12.2014
Міняйте покупки на подорожі з карткою TRUST Travel!

Банк «ТРАСТ» радий повідомити про запуск TRUST Travel – справжньої картки для подорожей на базі Visa Rewards з низкою різноманітних можливостей, які стануть в пригоді власникам картки як під час поїздок, так і на етапі їхнього планування та підготовки.

04.12.2014
Банк «Траст» запрошує на святковий розпродаж кредитів!

Напередодні Нового року усі бажають, щоб святкові витрати були справді приємними та необтяжливими. Саме тому, піклуючись про своїх клієнтів, Банк «ТРАСТ» проводить Святковий розпродаж кредитів готівкою за зниженими акційними ставками*.

02.12.2014
Зустрічайте Новий Рік з депозитом «Новорічний»!

До Нового Року Банк «ТРАСТ» традиційно підготував мегавигідну пропозицію для всіх бажаючих заощадити та примножити свої кошти.

28.11.2014
Банк «ТРАСТ» виправдовує довіру вкладників

За підсумками трьох кварталів поточного року у Банку «ТРАСТ» зафіксовано зростання депозитного портфелю на 1,3%.

25.11.2014
Заробляйте та вільно керуйте грошима з карткою ТРАСТ-Скарбничка!

Годі зберігати заощадження вдома! Банк «ТРАСТ» пропонує оптимальне рішення для перетворення заощадженого капіталу у надійний і комфортний інструмент доходу. Тримайте гроші завжди під рукою і водночас отримуйте дохід у вигляді відсотків, обрав нову картку ТРАСТ-Скарбничка від Банку «ТРАСТ».

10.10.2014
Погашення кредиту на індивідуальних умовах

Банк «ТРАСТ» не залишається осторонь від насущних проблем нашого суспільства і з розумінням ставиться до труднощів, які виникають сьогодні у деяких позичальників при погашенні кредитів.

19.09.2014
Підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг Банку «ТРАСТ»

Національне рейтингове агентство «Рюрик» на засіданні Рейтингового комітету від 19.09.2014 р., за підсумками аналізу результатів діяльності в першому півріччі, підтвердило для ПАТ БАНК «ТРАСТ» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uаВВВ інвестиційної категорії із прогнозом «стабільний».

01.09.2014
Відкрилося відділення Банку в Хмельницькому

Запрошуємо хмельничан відвідати наше нове відділення та особисто познайомитися з Банком «ТРАСТ».

_newpage _newpage _newpage _newpage