Погашення кредиту на індивідуальних умовах

10.10.2014

Банк «ТРАСТ» не залишається осторонь від насущних проблем нашого суспільства і з розумінням ставиться до труднощів, які виникають сьогодні у деяких позичальників при погашенні кредитів.

Ми готові розглядати на індивідуальній основі питання про зміну графіка і термінів погашення кредиту, а також розміру заборгованості для наступних категорій громадян:

  • особи, які перебувають у зоні активного проведення АТО;
  • військовослужбовці ЗСУ, які беруть участь в АТО;
  • особи, тимчасово переміщені з місця постійного проживання в Донецькій та Луганській областях;
  • особи, що втратили основне джерело доходу (втрата роботи, затримки у виплаті заробітної плати, важка хвороба тощо) при наявності документів, що підтверджують втрату доходу (копія трудової книжки, довідка з місця роботи тощо).

Якщо Ви належите до якої-небудь з вищенаведених категорій, просимо Вас у найближчий можливий час зателефонувати на гарячу лінію Банку 0 800 50 90 20 і ми запропонуємо Вам прийнятний для Вас варіант погашення кредиту на максимально полегшених умовах з урахуванням Ваших обставин.
Ми цінуємо кожного сумлінного позичальника і прагнемо знайти взаємоприйнятні рішення, які дозволять клієнту і Банку продовжувати взаємовигідно співпрацювати.
У той же час, до клієнтів, які ухиляються від виконання своїх договірних зобов'язань без поважної причини, Банк, як і раніше, вживатиме весь комплекс заходів, передбачених чинним законодавством України. 

_newpage _newpage _newpage _newpage