Банк «ТРАСТ» пропонує експортерам безкоштовний продаж валюти

08.10.2015

Київ, 8 жовтня 2015 р. – ПАТ Банк «ТРАСТ» запровадив безкоштовний продаж валюти для експортерів у рамках нових тарифів на розрахунково-касове обслуговування клієнтів – юридичних осіб.

«Рішення про безкоштовний продаж валюти експортерів логічно витікає з поточної ситуації на ринку зовнішньоекономічної діяльності та курсу Банку «ТРАСТ» на розвиток корпоративного бізнесу, – зазначив Голова Правління Сорін Маєрян. – На наш погляд, поєднання інтересів клієнтів та банку є ключем до ефективного зростання, тому ми й надалі плануємо реалізовувати подібні ініціативи».

«Ми пропонуємо клієнтам – юридичним особам відкриття та ведення поточного розрахункового рахунку як в національній, так і в іноземній валютах, на максимально вигідних ринкових умовах та з індивідуальним підходом до кожного клієнта, – додав Борис Сахневич, директор Департаменту корпоративного бізнесу.

Відтепер, в залежності від розміру та типу підприємства, клієнти можуть обрати один з трьох адаптованих тарифних планів:

  • пакет «Бізнес» містить низку переваг для компаній, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, включаючи безкоштовний продаж валюти експортерів;
  • пакет «Базовий» є оптимальним рішенням для малого та середнього бізнесу: всього за 99 гривень на місяць компанія отримує 20 безкоштовних платіжок, та повний перелік вигідних тарифів;
  • пакет «Підприємець» максимально підходить для обслуговування приватних підприємців – відсутня щомісячна плата за обслуговування, пропонуються вигідні умови співпраці по готівкових операціях.
_newpage _newpage _newpage _newpage