Інформація для клієнтів Регіональних дирекцій ПАТ Банк «ТРАСТ» міст Алчевська, Горлівки, Луганськ, Макіївки

01.12.2014

Шановні клієнти!

Перш за все, висловлюємо Вам свою вдячність за плідну співпрацю, однак, на жаль, змушені проінформувати Вас про наступне:

Згідно Указу Президента України № 405/2014 від 14.04.2014р «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" та відповідно вимогам Постанови Правління Національного банку України від «06» серпня 2014 року N466, ПАТ Банк «ТРАСТ», надалі – Банк», змушений призупинити здійснення усіх видів фінансових операцій в населених пунктах, знаходяться поза контролем української влади, а саме в місті Луганськ, Алчевськ, Горлівка, Макіївка.

З огляду на зазначене, повідомляємо, що на зазначених територіях, внаслідок форс-мажорних обставин, Банк позбавлений можливості виконувати умови укладених договорів, здійснювати банківські операції та обслуговування клієнтів (у т.ч. через банкомати), зокрема, з відкриття та обслуговування рахунків, видачі вкладів, касових операцій тощо.

Банк відновить надання банківських послуг на окремих територіях Луганської та Донецької областей після їх повернення під контроль української влади.

Для отримання інформації про порядок надання банківських послуг клієнтам Луганської, Алчевської, Горлівської, Макіївської регіональних дирекцій Банку на іншій території України, прохання звертатися за телефоном підтримки клієнтів: 0 800 50 90 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні безкоштовні).

Крім цього, звертаємо Вашу увагу на те, що позичальники ПАТ Банк «ТРАСТ» не звільняються від виконання своїх зобов’язань перед Банком відповідно до умов укладених договорів.

З повагою, ПАТ БАНК «ТРАСТ»

_newpage _newpage _newpage _newpage