Відомий український бізнесмен В.Авраменко придбав 72% акцій Банка «ТРАСТ»

17.09.2015

17 вересня 2015 р. – Український бізнесмен Авраменко В.Ф. придбав контрольний пакет акцій ПАТ Банк «ТРАСТ». Володимир Авраменко також є мажоритарним власником групи компаній EasyPay та кондитерської компанії «АВК».

«Рішення купити банк зріло протягом семи років активної роботи на національному ринку фінансових послуг. Після вивчення пропозицій та консультацій з експертами я зробив вибір на користь Банку «ТРАСТ». Це невеликий, але фінансово здоровий та реально працюючий банк, який є відмінним майданчиком для реалізації наших ідей з побудови в Україні дійсно інноваційного і при цьому успішного банку. Безумовно, це дуже амбітна мета, але саме тому я за неї і взявся», – заявив Володимир Авраменко.

«Наразі керівництво Банку завершує формування стратегії діяльності на короткострокову й середньострокову перспективу за активної участі представників акціонера. Одним з ключових напрямків у рамках нової стратегії, як і раніше, є розвиток роздрібного бізнесу з акцентом на дистанційне обслуговування й впровадження інноваційних та зручних карткових продуктів, – повідомив Голова Правління Банку Сорін Маєрян. – Одночасно ми вже приступили до запуску напряму корпоративного бізнесу, в рамках якого Банк здійснюватиме комплексне обслуговування клієнтів – юридичних осіб.

Вже сьогодні Банк «ТРАСТ» реалізує низку взаємовигідних партнерських програм з системою електронних платежів EasyPay, у майбутньому це співробітництво планується вивести на якісно новий рівень, що дозволить надавати інноваційні послуги клієнтам обох компаній на максимально вигідних умовах.

«Робота на ринку фінансових послуг у партнерстві з банком відкриває для нас нові можливості для розвитку як банківських, так і транзакційних продуктів. Багаторічний досвід у фінансовій сфері EasyPay та Банку «ТРАСТ» дозволить досягти значної синергії. Наша мета – створити один з найбільш інноваційних та технологічних банків, який буде зрозумілим та доступним для кожного українця», – поділився ідеолог EasyPay Олексій Свирид.

_newpage _newpage _newpage _newpage